Praca z najlepszymi jest najtrudniejsza. Ci którzy mają jednotorowe myślenie i mają tzw. wizję, są z reguły dobrzy w tym, co robią właśnie z tego powodu. Trudno z nimi negocjować. Zawsze wiedzą, co jest lepsze w danej sytuacji i mają swoje zdanie na każdy temat. Nie boją się bronić swoich racji.

ZAHA HADID

Na początku okaże się, że praca z lepszymi od ciebie będzie twoją bolączką. Jednak zobaczysz, że z czasem wyjdzie ci to na dobre. Najważniejsze jest to, aby we współpracy z lepszymi od ciebie prezentować postawę otwartą i pozytywną. Zdecydowaną. Jeśli uda ci się nawiązać kontakt z lepszymi od ciebie – to już połowa twojego sukcesu. Odpowiedzą tym samym i chętnie podzielą się z tobą swoją wiedzą.

Architekcie, inspiruj lepszych od siebie. Jeśli postarasz się mieć również swoje zdanie, to okaże się, że lepsi od ciebie zaakceptują to i również będą mieć pozytywne nastawienie do danego zagadnienia. Nikt nie mówił, że będzie łatwo. Wpadki w pracy zdarzają się nawet lepszym od ciebie, dlatego weź pod uwagę możliwe spięcia.

Praca z lepszymi od ciebie nie oznacza, że po czasie pracujesz przy najlepszych projektach. Zawsze jest jednak lepiej jeśli pracujesz z najlepszymi niż z Szarą Myszą.

KONIEC