Cześć!

…dotychczas nie chciałem ujawniać się zbytnio wśród Was, Czytelniczek i Czytelników mojego bloga. Zadajesz sobie pewnie teraz pytanie: KTO TO, DO LICHA, JEST?!?!?! – Tak, jestem architektem, uzyskałem w końcu po bardzo wielu trudach uprawnienia do projektowania bez ograniczeń. Mam 33 lata. Mieszkam w stolicy.

Dlaczego D-A?!

Pomysł na bloga Dziennik-Architekta zrodził się w mojej głowie po około 2 latach od ukończenia studiów, kiedy to rzeczywiście poczułem brak świeżej wiedzy z zakresu projektowania, brak dyskusji i wymiany świeżej myśli projektowej. Blog ten docelowo życzę tego(sobie i Wam, Czytelniczki i Czytelnicy), aby stał się wymianą myśli i poglądów nie tylko projektowych, ale raczej wymiany opinii dotyczących życia każdego z nas, architektów, studentów architektury i zainteresowanych tym tematem.

Problematyka D-A?!

Blog ten piszę już od prawie 4 lat. Bywają chwile lepsze i gorsze, kilka tekstów zniknęło chwilę po dodaniu, kilka zniknęło podczas reaktywacji bloga, która miała miejsce dwukrotnie. Być może brakuje mi konsekwencji w pisaniu i czasu na powyższe, ale to nie wynika z mojej złej woli, tylko z braku feedbacku z Waszej strony. Kilkukrotnie na blogu pojawiały się ankiety i pytania dotyczące problematyki, o której chcielibyście czytać, niestety, bez odzewu…

WIELKA PROŚBA!

Mam bardzo szerokie doświadczenie w projektowaniu (jak na mój wiek), w przygotowywaniu projektów budowlanych i wykonawczych(CAD), tutaj zdecydowanie liczę na Ciebie! Podziel się swoimi pytaniami lub problemami, które doskwierają Ci przy oddawaniu projektu, czy to na uczelni, czy po prostu w pracy. Chętnie opiszę lub rozrysuję zasady w pełni wykorzystania możliwości oprogramowania typu CAD, składania portfolio, czy opracowywania prezentacji w możliwie krótkim czasie. Skomentuj lub wyślij e-mail: architekt@dziennik-architekta.pl

 

Za każdą odpowiedź będę wdzięczny, a Ty jednocześnie będziesz mieć realny wpływ na treści, które pojawią się na D-A. Treści te moim zdaniem powinny rozwiązywać realne problemy, dotychczas pisałem w sposób prześmiewczo-rozrywkowy o architekturze i projektowaniu architektonicznym. Chcę to zmienić! Czy poświecisz kilka chwil i opiszesz Twoje codzienne zmagania z projektami?

 

Nowy semestr za pasem, jeśli chcesz mieć więcej czasu dla siebie przed oddaniem każdego projektu, to pisz!

Architekt