projekt domu-Dlatego, że nie potrafisz projektować, albo że nie masz talentu, twoje projekty są słabe – możesz sobie pomyśleć.

 

 

W architekturze każdy ma talent, jeśli założysz, że architektura to życie. Ty skoro czytasz ten tekst, to najprawdopodobniej żyjesz (moimi przemyśleniami).

Wnioskuję, że szukasz tzw. „inspiracji” do projektowania. Być może masz deadline, który nad tobą wisi. Może masz za dużo czasu, bo nie masz zajęcia i pracy. -Nie wiem.

Wiem na pewno, że czas jest twoim wrogiem w projektowaniu. Jeśli zmusisz się na tyle, żeby precyzyjnie przemyśleć, zaplanować i zaprojektować proces projektowania swoich działań – wygrasz. Kopiuj z umiarem, wycinaj tylko najwłaściwsze inspiracje i traktuj je jak swoje projekty. Na pewno uda ci się osiągnąć zamierzony cel.

Określ swoje mocne strony, rozpisz je na kartce papieru i schowaj do encyklopedii wydawnictwa wiedza i życie. Zapomnij o jakichkolwiek innych stronach, one są nieważne.

 

Dla ciebie mają liczyć się tylko jasne strony twojej osobowości. Jeśli je uwypuklisz w projekcie to twoje projekty będą mocne.

KONIEC